Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Postavy a charaktery

 
Postavy a charaktery:

1. John Cooper :

John Cooper je klasický pištoľník, tichý a zdržanlivý. Keď prichádza nebezpečenstvo veľmi ľahko dokáže zložiť dvoch alebo troch protivníkov naraz. Cooper sa nikdy nemôže spoliehať len na svoj revolver. Tak isto používa svoj ostrý intelekt, ktorý mu dáva druhú zbraň ktorou je šikovnosť. Preto je vodca medzi svojimi priateľmi. Cooper dokáže zložiť akéhokoľvek banditu bez ohľadu na to aký je múdry a silný. Cooper roky pracoval ako veľkodušný lovec, ktorý mu spravil hrdý charakter.
 
Cooper nemôže vytiahnuť pištoľ skôr ako tieň, ale vytiahne ju rýchlejšie ako ktorýkoľvek muž v Severnej Amerike. Nemá dostrel ako Docova sniperka alebo silu ako Samova winchestrovka. Pištoľníka pištoľníkom robí jeho rýchlosť, presnosť a  šesť guliek v jeho zásobníku. 
Jeho pripravená ruka a jeho dobré oko robí Coopera nebezpečným vrhačom noža. Výhoda: Dobre hodený nôž má presne taký istý efekt ako strela, ale je oveľa tichší.
 
Cooper nieje len excelentný pištoľník a vrhač nožov, ale tak isto je aj skúsený v blízkom súboji s nožom, ktorý mu dovolí zabiť nepriateľa potichu. Ale pre splnenie tejto úlohy sa musí ku svojmu nepriateľovi pomaly prikrádať.
  
Cooper má staré hracie hodinky. Nie je to nič špeciálneho, ale hraju prekrásnu melódiu, ktorá privolá zvedavých protivníkov ktorých môže Cooper zlákať a následne odrovnať.
Iné schopnosti:                                                                                                          
Cooper može niesť niekoho kto je zviazaný, v bezvedomý alebo mŕtvy a odniesť ho preč. Nezáleži na tom či je to priateľ, nepriateľ alebo civilista.
 
2. Kate O hara :

 

Kate je pôvabná krásavica a zároveň gambler skrz naskrz. Ako sa hrá poker vášnivo a odborne? Ako vraví Kate: celý život je jedna veľká hra. Kate chce vyhrať za každú cenu, aj keď nie je jasné, kedy a ako bude výsledok zápasu rozhodnutý. V misii sú pre ňu dôležité dve veci - skúsenosť a obtiažnosť úlohy. Čím je zložitejšia úloha tým apeluje na svoje inštinkty a krásu ako gamblerstvo.
 
Zbraň nemá veľkú účinnosť streľby, ale je malá a šikovná a dobre skrytelná do podväzku, kde nikto nikdy nemôže očakávať, že nájde revolver - najmä nie na ženu, ktorá sa usmieva a pôsobí vyzývavo ako Kate.
 
Obyčajná kompaktná púdrenka? Každá žena má svoju, ale Kate má svoju naplnenú špeciálnym ukľudňujúcim práškom. Používa to, aby knokautovala nepriateľov, fúknutím prášku do ich tváre.
Kate a jej vplyv na muža, je zničujúci magnet. Kate to vie až príliš dobre a využíva svoje znalosti nehanebne. Nepriatelom, ktorým padla do očí Kate sú ľahko zneškodnitelní.
 
Kate môže zamestnať či upozorniť nepriateľov pádom na zem, samozrejme až potom, čo povie nahlas: "Ó môj bože, cítim závrať". Ale pozor: nie všetci nepriatelia majú pochopenie pre toto vystúpenie Kate.
Iné schopnosti:                                                                                                         Kate môže zviazať lanom protivníkov alebo civilistov v bezvedomí
 
3. Doc McCoy :

 

Ak by bol Doc hrobár, nikto by nebol prekvapený. Síce nie je ale pripomína ho. Na tvári má dlhú jazvu a spolu s jeho zakrytým okom pirátskou páskou mu dodáva ohrozujúci vzhľad. Jeho vzhľad je pekne morbídne zvýraznený jeho čierným oblečením a jeho prenikavým pohľadom. To neplatí, že doktor je vždy čistý a oholený. Vždy nosí jeho naškrobenú bielu košelu zapnutú až po vrh s tmavou kravatou.Tmavé rukavice a v ruke vždy jeho kufrík v ktorom nosí to čím sa preslávil. Ostatným ľuďom sa javí ako bezútešný vyslanec smrti - a to je v skutočnosti to, čím je.

 
 
Jeho obľúbená zbraň, má šesť rán v zásobníku. Kvôli dlhej hlavni je menej hlučná, než colt Coopera. Má dlhý dosah a je veľmi silná, čo je dôvodom, prečo sa Dokovi páči.

Doc nesie všetko možné vo svojom doktorskom kufríku - vrátane teleskopického zameriavača a pár špeciálnych guliek. S teleskopickým zameriavačom je presný na veľké vzdialenosti.Teleskop si nasúva na zbraň Buntline.
 
Doc má malé fľaštičky, ktoré sú naplnené plynom knockout. Ten kto vdýchne plyn klesne do hlbokej kómy.
 
Doc môže liečiť ranených hrdinov do určitého percenta, ak má u seba lekárničku. Môže liečiť aj sám seba. Môže tiež oživiť osoby v bezvedomí.
Iné schopnosti:                                                                                                        
Doc môže zviazať lanom protivníkov alebo civilistov v bezvedomí. Má paklúče, ktoré môže použiť na otvorenie mnohých zámkov.
 
4. Sam Williams :

 

Sam je vždy usmievavý, až vyžaruje radosť a vitalitu. Až natoľko, že si uťahuje z Doca. Sam miluje všetko, čo sa týka života: prírodu, jedlo a ženy.
Ale je tu niečo, čo miluje viac než čokoľvek iné: výbušniny. Nezáleží na tom, či je to TNT, dynamit alebo nitroglycerín. Sam to miluje. On sa cíti naozaj ako doma všade tam, kde môže rozsvietiť svetlo výbušninou a všade tam, kde sú explózie a dym.

 
 
Samovou obľúbenou zbraňou je dvanásťranová puška Winchester. Winchester má docela dlhú vzdialenosť dostrelu a pomerne dobrú účinnosť. Avšak, po každom výstrele potrebuje Sam krátky okamih na nabitie.
 
Sam kladie staré plechovky na zem, naplnené až po okraj s nitroglycerínom. Ak niekto strieľa na plechovky alebo kopne do nej, vybuchne.
 
S jeho dynamitom môže trvalo odrovnať celú jednu skupinu odporcov rýchlo a efektívne.
Sam môže použiť TNT a tým vyhodiť do povetria niektoré budovy alebo pamiatky. Akonáhle dá Sam TNT na správne miesto, môže on alebo niektorí z ďalších hrdinov streliť a dobre mierená rana vyhodí do povetria oblasť kde bola TNT položená.
Iné schopnosti   
Sam môže zväzovať bezvedomích protivníkov alebo civilistov lanom.
 
5. Pablo Sanchez

 

Sanchez je štvrtý syn Diega Ramona Sancheza, najväčšieho a najplodnejšieho mexického banditu všetkých čias.Sanchez je silný ako medveď.Spočiatku bol obávaný bandita. Sám priniesol česť svojej rodiny, ale v poslednej dobe našiel sám seba na strane zákona ... obrat udalostí, objavia na Sanchezovi trochu faloši a nečesti.
 
Sanchez obľubuje brokovnicu s dvoma výstrelmi. Presná rana pošle zlo do pekla na krátku vzdialenosť. Pri dlhších dialkach je brokovnica neefektívna.
 
Sanchez môže poslať nepriateľov k spánku, dobre zameranou skalou do hlavy nepriatela. Výhodou je to, že nevydáva žiadny hluk.
 
Sanchez má vždy niekoľko fliaš tequily so sebou. Aj keď radšej piť tequilu sám nebude, v prípade potreby môže dať tequilu na miesto, kde ju bandita ľahko nájde. Veľa nepriateľov je čiastočne k mexickému alkohol prívetivá. Pijú bez akýchkoľvek obmedzení, akonáhle sa nájde jedna z fliaš.
Sanchez má pascu na medveďa, ktorou môže zabiť banditu s jedinou ranou. Jeho obľúbené miesto na ukrytie pasce je za stohy sena a kríky...
 
Iné schopnosti:
Sanchez može niesť niekoho kto je zviazaný, v bezvedomý alebo mŕtvy a odniesť ho preč. Sanchez je tak neuveriteľne silný, že môže zraziť súpera do kómy jedinou ranou.
 
6. Hawkey :

 

Hawkeye je synom náčelníka kmeňa "Biely Vlk". On bol povýšený šaman kmeňa podľa starých zásad severoamerických indiánov. Bez ohľadu na to aká je situácia, Hawkeye koná vždy čestne a vznešene rovnako ako vlk podľa indiánskej legendy. Je pripravený čeliť nebezpečenstvu v každom okamihu a je rýchly a schopný v každej situácii.
 
Hawkyho luk je jeho zbraň, ktorá môže strieľať šípy v rýchlom slede. Jeho útok s lukom je tichý a presný.
 
 
Sekera je Hawkeyeho impozantná zbraň v boji na blízko. Jeho útok je absolútne tichý.
 
Hawkeye používa jeho rodový vojnový pokrik, upozorňujúci nepriateľov na seba.
 
Hawkeye zvládol umenie šamanského liečenia. Používa byliny, ktorými môže liečiť jedným použitím všetkých hrdinov, pokiaľ sú v jeho blízkosti.
Iné schopnosti:                                                                                                        
Hawkey može niesť niekoho kto je zviazaný, v bezvedomý alebo mŕtvy a odniesť ho preč. On je lepší ako ktorýkoľvek z ostatných hrdinov v plížení a v boji na blízku.
Hawkeye nemusí mať toľko svalovej hmoty ako Sanchez, pretože on vie ako sústrediť svoju silu tak dobre, že môže zraziť súpera do bezvedomia jednou jedinou ranou.
 
 
 
 
TOPlist